27 Kasım 2014 Perşembe

GRİ VE SOĞUK KIŞ GÜNLERİNE; RENKLİ LENSLERLE RENK KAT!!!

 


Alcon AIR OPTIX® COLORS kontak lensler; gri kış günlerinde bakışlarınıza renk katarak, ortamı ısıtmanıza yardımcı olacak.


Göz bakımında dünya lideri Alcon tarafından üretilen ve güzellikle konforu aynı anda sağlayacak şekilde tasarlanan AIR OPTIX® COLORS renkli lensler; kış günlerinin gri havasını dağıtmamıza yardımcı olacak.

Parlak Mavi, Mavi, Gri, Gümüş Gri, Zümrüt Yeşili, Yeşil, Ela, Bal Rengi ve Kahverengi ile 9 renkten oluşan geniş bir yelpaze sunan AIR OPTIX® COLORS kontak lensler; “3’ü 1 arada” teknolojisi ile doğal ve canlı bakışlara sahip olma imkanı sunuyor.

Koyu bordo ve koyu kırmızı rujlu dudakları; sadece bolca maskara kullanarak öne çıkartan bu kışın makyaj trendinde; AIR OPTIX® COLORS kontak lensler ile sade ama aynı zamanda baştan çıkarıcı bir etki yakalamak mümkün olacak.

Silikon hidrojen yapısı ile lens içinden 6 kata kadar daha fazla oksijenin geçmesine izin vererek, gözlerin maksimum düzeyde nefes alabilmesine olanak sağlayan AIR OPTIX® COLORS kontak lensler; renkli bakışlara baştan çıkarcı bir doğallık ekliyor.

Alcon tarafından nefes alma özelliğiyle, güzellik ve konforu aynı anda sağlayacak şekilde tasarlanmış AIR OPTIX® COLORS renkli lenslerinden; numaralı ve numarasız olarak edinmek mümkün.*Göz kontrolü ardından reçete ile satışa sunulan AIR OPTIX® COLORS renkli lenslerin, 1 ay süreyle günlük olarak kullanılması öneriliyor. AIR OPTIX® COLORS kontak lensleri; her bir eşsiz rengin, kullanıcının kendi göz rengiyle hafifçe karışmasına izin veren, irisin ince renk farkını taklit eden çığır açıcı üçü bir arada FreshLook® COLORBLENDS® teknolojisi ile üretiliyormuş. FreshLook® COLORBLENDS® teknolojisi ayrıca göz ile renk etkileşimini azaltmak için rengi lens malzemesi içinde muhafaza ediyor.

*AIR OPTIX® COLOR kontak lenslerinin uygunluğu için göz doktorunuzu ziyaret etmek zorunda olduğunuzu da unutmamakta fayda var.

AIR OPTIX® COLORS kontak lensler hakkında daha detaylı bilgi almak için; Bir boomads advertorial içeriğidir.

17 yorum:

 1. Hiç lens kullanmadım ama şu sıralar ılgımı çekmiyor belkı deneyebılırım sevgıler
  http://pinarinkazani.blogspot.com.tr

  YanıtlaSil
 2. Merhaba sayfanızı çok beğendim sevgiler

  YanıtlaSil
 3. Bir ara kullanmıştım acaba yeniden denesem mi?

  Sevgiler
  Evren
  www.birdilimdus.blogspot.com

  YanıtlaSil
 4. Blog Yazarları etkinliginden geliyorum :)Sevgiler.

  YanıtlaSil
 5. Önce makyaj yapmayı öğrenmeliyim. Bloğunuzu izlemeye aldım. paylaşım için teşekkürler.

  YanıtlaSil
 6. Uzun bir süre lens kullanmıştım ama artık kullanmıyorsum şimdi yazınızı görünce tekrar kullanmak istedim napsamki :)) blogunuzu takibe alıyorum sevgiler :)

  YanıtlaSil
 7. Başarılar dilerim yazılarınız çok güzel.

  YanıtlaSil
 8. Paylaşım için teşekkürler.

  YanıtlaSil
 9. Uzun zamandır gözlük kullanmama rağmen lens kullanmak uzak gelmiştir.Nedense lenslerden çok çekinmişimdir. Düşünmek lazım:) Teşekkürler
  Sevgiler

  YanıtlaSil
 10. Lens asla kullanamam heralde.. Gozume yabanci bir maddeyi takip cikarmak hissi beni cok zor geliyor..

  YanıtlaSil
 11. Göz rengim renkli ama renkli lenslerden ise şeffaf lensler daha bir doğal geliyor ;) Kolaylıklar dilerim. Sevgilerle...
  www.beyhaninmutfagi.com

  YanıtlaSil
 12. Korkuyorum lens takmaya. Sanırım takamam. :) Ama güzel duruyor. Teşekkürler, sevgiler.

  YanıtlaSil
 13. Lens kullanımı bana biraz uzak geliyor ama ilerde belki cesaret edebilirim:)
  Bloğunuzu takipdeyim banada beklerim.
  Sevgiler

  YanıtlaSil