26 Mayıs 2014 Pazartesi

PUMA Sokakta ile Hep Birlikte Ortaköy'e

PUMA, 2014 yazını Ortaköy’de Bedük, BeeGee ve Can Bonomo ile birlikte PUMA Sokakta etkinliğiyle karşılıyor.

7 Haziran saat 12.00’de güneşin denizden gelen esintilerle buluştuğu anda başlayacak etkinlikte sizi heyecanlı aktiviteler karşılayacak. Boğaz manzarası eşliğinde arkadaşlarınızla mini pinpon ve langırt oynayarak rekabeti arttırdıktan sonra sürpriz eğlencelerle keyifli bir gün geçirecek; akşamki konserler için biraz dinlenmeden önce içinizdeki sanatçı ruhu Graffiti alanında keşfedeceksiniz. 

Etkinlikte sizi heyecanlı aktiviteler karşılayacak. Boğaz manzarası eşliğinde arkadaşlarınızla mini pinpon ve langırt oynayarak rekabeti arttırıp kıyasıya yarışabilirsiniz! Saat 13:00 itibariyle b-boy showları başlayacak. Sansar Salvo, Kamufle, Grogi, Anıl Piyancı da PUMA Sokakta etkinliğinde yer alacak. Tam bir festival havasında gerçekleşecek etkinlikte perküsyoncuların ritimleri arasında sambacılarla dans edecek, free style futbolcularla top sektirme fırsatı bulabileceksiniz. Capoeira dansçılarını sadece izleyin, yaptıklarını yapmanızı tavsiye etmiyoruz çünkü zemin biraz sert!Saat 16:30’da kıran kırana geçecek olan Breakdance yarışmasına ister seyirci; ister yarışmacı olarak katılabilirsiniz. Bu heyecana kapılmadan önce unutmayın ki Breakdance final karşılaşmasında son ana kadar kazanan her an değişebilir! Güneşin son ışıklarıyla beraber sahneye yaklaşsanız iyi olur çünkü DJ Party başlıyor! İstanbul boğazındaki gemileri Ortaköy meydanında selamlayacak mix’leriyle DJ’ler sahnede olacak. 

Sonrasında elektronik dans müziğinin ülkemizdeki başarılı temsilcileri BeeGee ve Bedük’ün performanslarıyla başlayacak müzik dolu anlara şahit olacaksınız. Bu muhteşem günün sonunda Can Bonomo, geceyi Puma Sokakta festivaline damga vuracak performansıyla sonlandırırken boğazın ışıkları Ortaköy’den sizi yolcu edecek. Gün boyu @pumaturkiye hesabını ve Twitter’da #pumasokakta hashtag’ini dev Tweet Wall’dan takip edip size sürpriz hediyeler kazandıracak yarışmaları unutmayın!

Etkinlik programı:
12.00 Gün İçinde Yapılacak Aktiviteler (Mini Pinpon, Langırt, Graffiti, Capoiera, Perküsyon, Free Style futbol vb)
16.30 Breakdance Yarışması
18.00 Dj Party
19.15 Birol Giray (BeeGee)
20.45 Bedük konseri
22.30 Can Bonomo konseri
23.59 Etkinlik Bitiş

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder