19 Mayıs 2014 Pazartesi

Hard Rock Cafe, İstanbul’u Sallamaya Geldi!

Geçtiğimiz günlerde uzun zamandır beklediğim ve hayalini kurduğum bir davet aldım: Gelen mail beni Hard Rock Cafe'nin "Grand Opening"ine çağırıyordu. Ama o da ne, şanssızlık bu ki iş toplantısı için yurt dışındaydım ve katılamadım :( Üzerine Soma olayı da olunca açılış sessiz sedasız yapılmış...

Hard Rock, İstanbul’daki yeni mekanının açılışını kutlamak üzere, 14 Mayıs 2014 Çarşamba günü, bir basın toplantısı düzenledi. Basın toplantısında, Hard Rock International Başkanı ve CEO’su Hamish Dodds, katılımcılarla konuşarak yeni mekan ile ilgili ayrıntıları paylaşmış.
Aralık 2013’te açılan Hard Rock Cafe Istanbul, simgeleşmiş İstiklal Caddesine ve İstanbul’un göbeğindeki Canlı Müzik merkezine yakın konuma sahip; ayrıca restoran alanları, üst düzey teknoloji ve tasarım özellikleriyle de eksiksiz.  Hard Rock Cafe Istanbul’un estetiğinde, şehrin mirasını Hard Rock markasının enerjisi ve uyandırdığı duyguyla harmanlayan bir tasarım vizyonu benimsenmiş. Çok katlı kafenin büyüklüğü; geniş ve ferah oturma alanı, bir dizi yemek alanı, bir teras ve Hard Rock ürünlerinin satın alınabileceği bir Rock Shop ile birlikte, Hard Rock’ın ikonik koleksiyonuna ait rock ‘n’ roll eşyalarının sergilendiği alan da dahil 780 metrekareyi aşıyor.


Birçoğumuz resmi açılış olana kadar Hard Rock Cafe'ye defalarca kez gittik zaten. Gitmeyenler için şunu söyleyebilirim ki yurt dışındakilerin birçoğundan daha iyi hizmet veriyor ve alanı da daha geniş. Yiyecekler de kesinlikle daha lezzetli. Hala gitmediysen bir an evvel gidin ve "Legendary Burger"ı yiyin derim. Galatasaray Lisesi'nin tam karşı sokağından girince soldaki bina - eski Can Yayınları'nın olduğu yer- artık Hard Rock Cafe! Herkese şimdiden iyi eğlenceler ve afiyet olsun ;)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder