28 Ekim 2012 Pazar

Fotoğraf Çekmeyi Sevenler Buraya!

Diners Club International Fotoğraf Yarışması 

Diners Club International, Türkiye'de çok kullanılan ve bilinen bir program olmasa da dünya çapında tüketicilere ve kurumsal şirketlere çok amaçlı kullanım sağlayan bir kart sistemi. Bu sistem ile A+ tüketicilerin ödeme ihtiyaçlarını karşılarken, dünya çapında 450'yi aşkın hava alanında ‘lounge’lara erişim imkanı sunuluyor.

Diners Club, Ang Lee'nin yeni filmi filmi "Life of Pi"nin (Bir Bengal kaplanı ile birlikte cankurtaran botunda okyanus yolculuğu yapmaya çalışan bir adamın günlüğü ile ilgili bir film) kutlamaları adına tüm yetenekli fotoğrafçıları, kendi yaşamlarından özel bir “an”ı detaylandıran fotoğraf çalışmalarını göndermek için bir yarışmaya davet ediliyor. Diners Club International, sinematograf Claudio Miranda ve fotoğrafçı Andy Anderson tarafından seçilecek bir kişinin fotoğraf çalışması Diners Club International'ın reklamında yer alacak.Kazanan fotoğrafın reklamda gösterilecek olmasının yanı sıra bu kişi çalışmasının Diners Club International web sitesinde ve sosyal medya kanallarında kullanılmasıyla tanınmışlık fırsatı ve 5000 dolar almaya da hak kazanacak. İkinci sırada yer alan kişi de müthiş bir tanıtımın yanında 2000 dolar alacak. Diners Club International'ın jüri üyeleri tarafından seçilerek finale kalan iki kişi ise; fotoğraflarının popüler olmasının yanı sıra 500 dolar ile ödüllendirilecekler. En çok oyu toplayan fotoğrafçı popüler olup dikkat çekmenin dışında 1000 dolar, en çok oyu toplayan ikinci ve üçüncü sıradaki kişilerin her biri 500 dolar alacaklar.

Yarışmaya 14 Kasım 2012 tarihine kadar Talenthouse.com sitesinden veya doğrudan yarışma sayfasından katılabilirsiniz: http://tlnt.at/We3w9I. Herkese bol şans diliyorum, umarım ödül alanlardan biri benim okuyucularımdan çıkar :)
1 yorum:

  1. The authorized distinction between a "call wager" and an "announced wager" is that a "call wager" is a wager known as by the player without him inserting any money on the desk to cover the cost of|the value of} the wager. In many jurisdictions this is thought-about gambling on credit score and is against the law|is unlawful}. This is the definitive version of online roulette with a single zero 1xbet along with numbers 1 to 36.

    YanıtlaSil