7 Nisan 2012 Cumartesi

Red Hot Chili Peppers Konserine Kimler Gidiyor?

Biletinizi aldınız mı?

Lise yıllarımdan beri bu konseri bekliyorum desem yalan olmaz :) Her yıl mutlaka bir "Red Hot Chili Peppers" geliyor asparagası çıkar. Geçen yıl en son 2012'de kesin geliyor diye bir haber çıkmıştı ama ben pek ihtimal vermemiştim. Bu yıl da ilk duyduğumda, klasik haberlerdendir diye düşündüm. Biraz daha inceleyince, organizasyonu Pozitif'in yaptığını gördüm ve bu kez ciddi sanırım derken Biletix'te duyuru geldi. O andan  itibaren heyecanımı ne siz sorun ne ben söyleyeyim :)7 Grammy ödüllü ve multiplatinum sahibi Red Hot Chili Peppers tarihteki en başarılı rock gruplarının arasında gösteriliyor. Bugüne kadar 60 milyon üzerinde albüm satışına imza atan grup, en iyi rock albümü, en iyi rock sanatçısı, en iyi rock performansı gibi birçok dalda Grammy ödülü kazandı. İstanbul'a ilk defa gelecek olan  Red Hot Chili Peppers, dünya çapında yaklaşık 60 farklı şehri kapsayan turnenin Türkiye ayağında İstanbullu müzikseverler ile buluşacak.
8 Eylül Cumartesi akşamı santralistanbul'da müzikseverleri muhteşem bir konser bekliyor. 1983 yılından beri Californication, Otherside, Scar  Tissue, Under the Bridge gibi dünyada yankı uyandıran hitlerin sahibi olan grubun 8 Eylül’de İstanbul’da sahne alacağı Santral İstanbul konserinin biletleri Biletix'ten satışa çıktı. Ben biletimi aldım, heyecanla konser gününü bekliyorum. Ya siz?
2 yorum:

  1. Ah aah! Bu haberi duyunca yıkılmıştım yaa! Zira konser benim okulun kampüsünde olacak, en sevdiğim gruplardan biri gelecek ve.... Ben o tarihte Türkiye'de değilim! Ağlamak istiyorum! :( Benim için de eğlen lütfen! :)

    YanıtlaSil
  2. Seni çok iyi anlıyorum! Geçen yıl U2 konserinde aynı şey benim de başıma gelmişti :( 2 kişilik eğleneceğim söz ;) Blog'da da konser sonrasını yazacağım :)

    YanıtlaSil