15 Nisan 2012 Pazar

İyi ki Bir Blog'um Var!

Anneysen.com'da Ben de Yer Aldım :)

Bir süredir parçası olduğum ve severek takip ettiğim bir site olan "Anneysen.com"da yeni bir proje başladı. Siteye üye olan blogger'lar neden bir blog yazdıklarını "İyi ki bir blog'um var" projesiyle anlatıyorlar. Bana da bu projeye katılmak isteyip istemediğimi sordular ve keyifle yer almak istediğimi söyledim. Cevaplarımı aşağıda bulabilir, eğer siz de katılmak isterseniz site yönetimiyle iletişime geçebilirsiniz.Gezigurmeguzellik Bloğu “İyi ki bir bloğum var” diyor ve hikayesini bizimle paylaşıyor.
"Yurt dışında yaşarken kendimi yalnız hissettiğim bir dönemde bu blog'u yazmaya başladım ve çok olumlu tepkiler alınca yazmaya devam ettim."
Blog'umu yazmaya arkadaşlarımın yoğun ısrarı üzerine başladım. Çevremdeki herkes çok sık seyahat ettiğim ve uzun bir süre farklı ülkelerde yaşadığım için deneyimlerini mutlaka yazmalısın diyorlardı. Ben de yine yurt dışında yaşarken kendimi yalnız hissettiğim bir dönemde bu blog'u yazmaya başladım ve çok olumlu tepkiler alınca yazmaya devam ettim.Bloğum sayesinde daha önce hiç tanımadığım kişilerle bu sayede tanışıyor olmayı, deneyimleri paylaşmayı çok önemsiyorum. Ya da bazı arkadaşlarımın blog'umu okumaları ama benim yazdığımı bilmediklerini öğrendiğimizde ortaya çıkan şaşkınlık çok komik olabiliyor.

Blog'umu takip edenlerden yorum aldığımda, yazdığım yazıyla ilgili sorular veya olumlu yorumlar geldiğinde çok mutlu oluyorum. Sadece beğenilmek değil, sorularını cevaplayarak birilerine yardımcı olmak çok güzel bir duygu. Bazen de karşılaşılan aynı durumlarda benzer duyguları hisseden benden başka birileri olduğunu bilmek ve bunları paylaşmak çok eğlenceli olabiliyor :) Bu yüzden iyi ki bir blog'um var diyorum. Hem kendime notlar şeklinde oluyor, hem de bilgi vererek başkalarının benim yaşadıklarımdan faydalanmalarını, onlarla birşeyler paylaşmayı sağlıyor.

Yazıya buradan da ulaşabilirsiniz:
http://www.anneysen.com/anneysenbloglari/anneler/anneysen-gunlugu/april-2012/gezigurmeguzellik-blogspot-com--iyi-ki-bir-blogum-.aspx


2 yorum:

  1. Evet Bilgi'cim, iyi ki bir blogun var ve iyi ki buralardasın ;)

    Sevgiler...

    YanıtlaSil
  2. Çok teşekkür ederim İlknur'cum :) Sizlerden bunu duymak beni çok mutlu ediyor :)

    Sevgiler,

    YanıtlaSil