18 Ekim 2011 Salı

Bağdat Caddesi'nde Brunch

Cafe Cadde'de Brunch 

Geçtiğimiz hafta Avrupa yakası insanları olan ben ve çok yakın bir arkadaşım, bu kez değişiklik yapalım diyerek Cadde'de buluşup brunch yapmaya karar verdik. Buraya kadar gelmişken Midpoint, House Cafe vs gibi her yerde aynı olan mekanlara girmek istemedik ve Cadde'ye özel bir yer olsun istedik. Daha önce bir kez uğramış olduğum Cafe Cadde'yi görünce hadi bu sefer de brunch yapalım dedik. Hem böylece Cadde'ye özel bir yer de olmuş oldu :) Pazar günleri 10:00 - 14:00 saatleri arasında açık büfe pazar kahvaltısı sunan Cafe Cadde'nin menüsünde yok yok!
Pazar kahvaltısı burada 15 yıldır kesintisiz devam ediyormuş ve birçok müdavimi de var. Bir brunchtan daha ziyade hafta içi özlediğiniz lezzetleri şarküteri ağırlıklı sunan ama sabah saatlerinde canınızın çekebileceği bir çok sıcak çeşidini barındıran komple bir kahvaltı bu. Anadolu'nun yerel peynir ve zeytinleri, organik reçeller, salonda kurulan ocakta isteğinize göre omletinizi hazırlayacak aşçısı, kendi üretimleri ekmek çeşitleri ve müthiş tatlı büfesiyle herkesin beğenisine hitap eden geniş bir açık büfesi var. Brunch'ın kişi başı fiyatı 35 tl ve 7-12 yaş % 50 indirimli. 
Cafe Cadde'nin brunch'ı şimdiye kadar gittiklerim ve yediklerim arasındaki en iyilerden biriydi diyebilirim. Herkese tavsiye ediyorum, gönül rahatlığıyla gidin, bol bol yiyin :) Herkese afiyet olsun şimdiden.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder